Very Quiet Flat In The Old Town

  • 32 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Very Quiet Flat In The Old Town Warsaw розташовані у районі Середмістя, відомому історичними пам'ятками, такими як Замок Острозьких, що знаходиться на відстані 25 хвилин пішки. До послуг гостей камеру схову багажу. Апартаменти розташовані на відстані 2.4 км від залізничного вокзалу Центральний Варшави та в межах 5 хвилин ходьби від автовокзалу Franciszkanska 02.

У цьому помешканні передбачено окремий туалет і душ для вашого комфорту. Крім того, тут є фен і банні рушники.

До послуг гостей Very Quiet Flat In The Old Town зручні умови для самостійного приготування їжі, включаючи повністю обладнану кухню з електрочайником, посудомийною машиною і холодильником.

Базиліка Святого Хреста знаходиться в межах 30 хвилин пішої прогулянки від апартаментів, а Синагога ножів - в межах 35 хвилин пішої прогулянки від місця. Пам'ятник героям гетто знаходиться поблизу помешкання. Very Quiet Flat In The Old Town розташовані на відстані 1.1 км від Мультимедійного парку фонтанів. Імені Фридерика Шопена знаходиться в межах 5 км від апартаментів.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Very Quiet Flat In The Old Town Варшава
Warsaw Old Town Comfort Apartment By Bookinghost
Ціна лише для моб. пристроїв

Warsaw Old Town Comfort Apartment By Bookinghost

6.3
Дуже добре 3 відгуки
146 м від помешкання
USD 112 USD 101
за ніч
Kozla Old Town Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

Kozla Old Town Apartment

9.2
Блискуче 73 відгуки
202 м від помешкання
USD 67 USD 60
за ніч
Warszawa Srodmiescie Bonifraterska Apartments By Noclegi Renters
Ціна лише для моб. пристроїв

Warszawa Srodmiescie Bonifraterska Apartments By Noclegi Renters

8.7
Відмінно 102 відгуки
206 м від помешкання
USD 575 USD 518
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    імені Фридерика Шопена
    12 км

    Залізничні вокзали

    Warszawa Gdańska Railway Station
    1 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Камера схову багажу

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    В номерах

    • Опалення
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Часті питання
    • ❓
      У Very Quiet Flat In The Old Town можна розмістити домашніх тварин?
      У Very Quiet Flat In The Old Town не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • ❓
      У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з електрочайником, посудомийною машиною і холодильником.
    • ❓
      Квартира Very Quiet Flat In The Old Town розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Warszawa Główna розташований на відстані 1.9 км від квартири Very Quiet Flat In The Old Town.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    імені Фридерика Шопена
    12 км

    Залізничні вокзали

    Warszawa Gdańska Railway Station
    1 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Very Quiet Flat In The Old Town Варшава

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити